U nás nakupujete bezpečně.

 

U Erudios - učební pomůcky nám jde o to, abyste mohli co nejjistěji a nejpohodlněji nakupovat.

 

Značkou "Bezpečný nákup" přinášíme našim zákazníkům záruku, že nákup v naší společnosti splňuje přísné podmínky bezpečného a bezproblémového nákupu.

Je to pro naši společnost závazek neustále dodržovat pravidla, vytvořená na základě platných zákonů - zejména směrnice Evropského parlamentu a Rady pro elektronický obchod, občanského zákoníku, zákona o elektronickém obchodu, zákona na ochranu spotřebitele a certifikačních pravidel v zemích EU.


Naše společnost podstoupila různé způsoby testování, které prověřily důvěryhodnost společnosti, přijímání a realizaci objednávek, dodržování stanovených termínů, ale i reklamace zboží.


Na naše služby se můžete spolehnout.

 

Jestliže by se i přesto měl vyskytnout nějaký problém s Vaší objednávkou nebo se společností Erudios - učební pomůcky s.r.o., budeme potěšeni, když nás budete kontaktovat. My Vám s řešením Vašeho problému rádi pomůžeme.

 

Ve Slovenské republice jsme jako první vydavatelství a prodejce učebních pomůcek pro školy získali Certifikát bezpečného nákupu, který uděluje Slovenská asociace pro elektronický obchod – SAEC, již v roce 2009.

 

Dobré pověsti můžete věřit.

Naše společnost pod názvem Wisdom Charts s.r.o., úspěšně funguje ve Slovenské republice již od roku 2006. Úspěch naší společnosti vyplývá z toho, že každým rokem se řady našich spokojených zákazníků rozšiřují a výroba a prodej neustále stoupá. Z toho důvodu jsme se rozhodli nabídnout možnost nákupu našich učebních pomůcek i českým školám.

Věříme, že tak jako na Slovensku i v Čechách najdeme pevné místo na trhu učebních pomůcek a spokojených zákazníků bude přibývat každým dnem víc a víc.